BİZ KİMİZ?

Bolatlar İnşaat Emlak A.Ş. nin temelleri 1970 Yılında Hacı Yaşar Bolat önderliğinde Isparta'da halıcılık , arsa alım-satım ve inşaat işleriyle ticari faaliyetlerine başlamıştır. Isparta'nın değişik semtlerinde o günkü ekonomik ve teknolojik şartların içinde en iyi ve en kaliteli konutları üretme politikasını bugüne kadar prensiplerinden ödün vermeden sürdürmüştür.Isparta'da daima ilklere imza atan Bolatlar A.Ş. 1982 yılında turizm alanına adım atmış ..

Devamı

NEDEN BİZ?

Yapılarımızı, yarım asra dayanan tecrübemizle birlikte; bayındırlık, belediye ve “Yapı Denetim” standartlarına göre inşa etmekteyiz.

İhtiyaç olduğunu düşündüğümüz tüm özellikleri yapılarımızda standart olarak inşa ediyor ve yaşama konforunuzu üst düzeylere taşıyoruz.

Tüm yapılarımızı, yenilikçi bakış açısı ile estetik ve fonksiyonel tasarımlarla üreterek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Teknik standartlar ve titiz işçilikten taviz vermeden en ekonomik çözümlerle kaliteye en uygun fiyatlarlarla sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli ve garantili malzemeler kullanarak iç ve dış etkenlerden azami ölçüde korunma sağlıyor uzun ömürlü yapılar sunuyoruz.

PROJE LOKASYONLARIMIZ